Otto Goetze etsning Die Rosen

Otto Goetze etsning Die Rosen
Otto Goetze etsning Die Rosen
Otto Goetze etsning Die Rosen
Otto Goetze etsning Die Rosen
Otto Goetze etsning Die Rosen
Otto Goetze etsning Die Rosen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OTTO GOETZE (1868-1931): "Die Rosen", signerad Otto Goetze, etsning, ca 26,5x22,5 cm

611692

2019-02-12