Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
LIZZIE OLSSON ARLE (1926-2006): ´´Blå dikt´´, signerad och daterad Lizzie Olsson 67, blandteknik/collage, bildmått ca 14x14 cm
611705
2019-02-07