Byrå 1800-tal
Vollendet
2019-02-06
611709
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, 5-lådig, bemålad, höjd ca 107, 79x46 cm
Kompletterad, senare bemålad