Albert Abbe oljemålning

Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning
Albert Abbe oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERT ABBE (1889-1966): "Vårbild", signerad Alb Abbe, daterad a tergo -31, olja på duk, ca 51x55 cm

611726

2019-02-12