Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hamn i kvällsljus, pastell, signerad och daterad Bohlin (möjligen Carl Wilhelm Bohlin) -07, ca 35x25,5 cm
611740
2019-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här