Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPP MED FAT, porslin, Kina, Yongzheng (1723-1735), famille rose, dekor av reserver med pioner i emaljfärger, diameter ca 7-11,5 cm
Nagg, smärre slitage
611745
2019-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här