Brosch 18 k guld

Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, föreställande en rosett, dekor med 11 rosenslipade diamanter samt 4 baguetteslipade syntetiska rubiner, ostämplad, troligen 1940-tal, höjd 5 cm, vikt ca 12,8 g

611764

2019-02-08