Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROSCH, 18 k guld, föreställande en rosett, dekor med 11 rosenslipade diamanter samt 4 baguetteslipade syntetiska rubiner, ostämplad, troligen 1940-tal, höjd 5 cm, vikt ca 12,8 g
611764
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här