Peter Arndal akrylmålning

Peter Arndal akrylmålning
Peter Arndal akrylmålning
Peter Arndal akrylmålning
Peter Arndal akrylmålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER ARNDAL (Danmark, född 1960): "Orange Grove", a tergo signerad och daterad Arndal 2004, akryl på duk, ca 100x80 cm

611776

2019-02-06