Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, urverket märkt Japy freres, bronserad zink samt svartmålad plåt, dekor i form av falkenerare, nyckel finns, höjd ca 63, största bredd 37 cm

Skador, falkeneraren med brott på foten samt något lös vid fästet, hqans spjut är böjt, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

611785

2019-02-06