Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, i form av putti som håller lampor i form av ymnighetshorn med kupor i glas, elektrifierade, skurna i krederat och bemålat trä, höjd ca 175 cm

Sprickor, slitage, funktionen garanteras ej

611787

2019-02-06