Inger Persson keramik
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER PERSSON, keramik, Rörstrand, 3 dlr bestående av 1 par ljusstakar samt. vas, samtliga i polykromt glaserat stengods, undertill monogramsignerade IP Rörstrand Sweden, höjd ca 12 resp. 19 cm
En ljusstake med en glasyrnagg
611789
2019-02-06