Inger Persson keramik

Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik
Inger Persson keramik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER PERSSON, keramik, Rörstrand, 3 dlr bestående av 1 par ljusstakar samt. vas, samtliga i polykromt glaserat stengods, undertill monogramsignerade IP Rörstrand Sweden, höjd ca 12 resp. 19 cm

En ljusstake med en glasyrnagg

611789

2019-02-06