Ljuskrona Murano

Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano
Ljuskrona Murano

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, Murano, 1900-talets mitt, sex armar, elektrifierad, transparent och rökfärgat glas,, höjd ca 76, diameter 60 cm

Den hängande kedjan med ett brott, en kotte är lös, slitage, funktionen garanteras ej

611797

2019-02-06