Ljuskrona Murano
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, Murano, 1900-talets mitt, sex armar, elektrifierad, transparent och rökfärgat glas,, höjd ca 76, diameter 60 cm
Den hängande kedjan med ett brott, en kotte är lös, slitage, funktionen garanteras ej
611797
2019-02-06