Clubfåtöljer

Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, sent 1900/2000-tal, clubmodell, ben i körsbär, stoppad klädel i mörkbrunt skinn, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 44 cm

Smärre krackelyr i skinnet, i övrigt bruksslitage

611799

2019-02-06