Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, sent 1900/2000-tal, clubmodell, ben i körsbär, stoppad klädel i mörkbrunt skinn, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 44 cm
Smärre krackelyr i skinnet, i övrigt bruksslitage
611799
2019-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här