Kaapo Wirtanen oljemålning
Valmis
2019-02-11
611806
| Korkein tarjous | 30 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Betande kor, signerad samt daterad 1939, olja på duk 31x41 cm