Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
KAAPO WIRTANEN (1886-1959) Betande kor, signerad samt daterad 1939, olja på duk 31x41 cm
611806
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här