Eemu Myntti oljemålning

Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning
Eemu Myntti oljemålning

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

200 EUR

EEMU MYNTTI (1890-1943) Damporträtt, signerad, olja på duk, 41x37 cm

611807

2019-02-06