Juha Soisalo serigrafi

Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi
Juha Soisalo serigrafi

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

200 EUR

JUHA SOISALO (1941-2016) Komposition, signerad samt daterad -90, serigrafi, 45/100, 68x58 cm

611808

2019-02-06