Rolf Sandqvist oljemålning

Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning
Rolf Sandqvist oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

400 EUR

ROLF SANDQVIST (1919-1994) "Minnen", signerad samt daterad -92, olja på duk, 56x80 cm

611809

2019-02-06