Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GILLIS LUNDGREN, "Öglan", stolar, 10 st., IKEA 1900-talets slut, blå plast, märkta IKEA undertill, sitthöjd ca 45 cm
Smärre märken och slitage
611816
2019-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här