Georges Braque ur Derriere le Miroir

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, komposition, litografi, signerad i trycket, ur DLM 36-37-38,(Derriere le Miroir), 1951, bildmått ca 34x27 cm,

611824

2019-02-10