Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, komposition, litografi, signerad i trycket, ur DLM 36-37-38,(Derriere le Miroir), 1951, bildmått ca 34x27 cm,
611824
2019-02-10