Emil Johansson Thor oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): Landskapsmotiv, signerad E-J Thor, daterad 1943, olja på pannå, ca 34x50 cm

611830

2019-02-12