Månbord

Månbord
Månbord
Månbord
Månbord
Månbord
Månbord
Månbord
Månbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1900-tal, rokokostil, gråbemålade, höjd ca 74, 105x53 cm vardera, 2 st iläggskivor á 60 cm

Bruksslitage, stag till iläggskivor saknas

611840

2019-02-09