Bengt Lindström skulptur
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Y:et", signerad Lindström, EA, bemålad polystyren, total höjd inkl sockel ca 21 cm
Historik: Mindre modell av skulptur på trafikplats Midlanda
Lagning på ena armen
611842
2019-02-06