Bengt Lindström skulptur

Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): "Y:et", signerad Lindström, EA, bemålad polystyren, total höjd inkl sockel ca 21 cm

Historik: Mindre modell av skulptur på trafikplats Midlanda

Lagning på ena armen

611842

2019-02-06