Golvlampa Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, sk uplight, fot i mässing, läderklädd stomme, ïnnerskärm i opalinglas, skyltmärkt NK 32160, total höjd ca 160 cm
Fläckar, slitage
611847
2019-02-07