Golvlampa Nordiska Kompaniet

Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet
Golvlampa Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, sk uplight, fot i mässing, läderklädd stomme, ïnnerskärm i opalinglas, skyltmärkt NK 32160, total höjd ca 160 cm

Fläckar, slitage

611847

2019-02-07