Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan" stolar, 4+3 st, Fritz Hansen, Danmark, vit- och svartlackerade, stålunderrede, etikettmärkta, sitthöjd ca 43
Slitage, skador, de vita stolarna ommålade
611849
2019-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här