Arne Jacobsen Sjuan

Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan
Arne Jacobsen Sjuan

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan" stolar, 4+3 st, Fritz Hansen, Danmark, vit- och svartlackerade, stålunderrede, etikettmärkta, sitthöjd ca 43

Slitage, skador, de vita stolarna ommålade

611849

2019-02-06