Lasse Åberg litografi
Vollendet
2019-02-06
611851
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940), "Mickey Mu", signerad Lasse Åberg, daterad i trycket Nov 85, EA-upplaga, litografi, ca 31x44 cm
Ej examinerad ur ramen