Åke Holm Skulptur stridande drakar

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): "Stridande drakar", 1940-tal, glaserat stengods, signerad undertill Å Holm, höjd ca 16 cm

611859

2019-02-12