Biblioteksstege
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOMBINATIONSMÖBEL / BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnbeklädda trappsteg, massiv mahogny, sitthöjd ca 45, ståhöjd 71, 70x41 cm
Bruksslitage, läder med ytsakdor
611866
2019-02-09