Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMBINATIONSMÖBEL / BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnbeklädda trappsteg, massiv mahogny, sitthöjd ca 45, ståhöjd 71, 70x41 cm

Bruksslitage, läder med ytsakdor

611866

2019-02-09