Orrefors lampkupor

Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor
Orrefors lampkupor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, (4) lampkupor, 2-delade, pressglas samt mässing, Orrefors, 1900-talets andra hälft, höjd 25,5, Ø 18 cm

Bruksspår, nagg förekommer

611870

2019-02-10