Genremålning ca 1900

Genremålning ca 1900
Genremålning ca 1900
Genremålning ca 1900
Genremålning ca 1900
Genremålning ca 1900
Genremålning ca 1900

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring sekelskiftet 1900): Historisk scen med romerska soldater och kung Herodes och Mariamne i vagn med bevingade hjul, olja på pannå, ca 46x99 cm

Smärre slitage, ramen lös

611874

2019-02-06