Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
400 EUR
STENSKULPTUR, buddhistisk text i sanskrit inristad i en stenplatta, 1200-tal, höjd 27,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
611879
2019-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här