Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 4 st., Karl Johan, märkta NTSL för Nils Tohrsson, Lindome (1779 - 1848), mahognyfanér med inläggningar, lösa sittsar, sitthöjd ca 47 cm
Sprickor och lagningar, ytskador
611884
2019-02-09