Stolar Nils Tohrsson Lindome

Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome
Stolar Nils Tohrsson Lindome

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., Karl Johan, märkta NTSL för Nils Tohrsson, Lindome (1779 - 1848), mahognyfanér med inläggningar, lösa sittsar, sitthöjd ca 47 cm

Sprickor och lagningar, ytskador

611884

2019-02-09