Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: figurativ komposition med konstruktörer, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, bildmått ca 28,5x40 cm
Zustandsbeschreibung
611885
2019-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner