Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: figurativ komposition med konstruktörer, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, bildmått ca 28,5x40 cm

Zustandsbeschreibung

611885

2019-02-11