Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, Plafo, plafond, takfäste i vitlackerad plåt samt plast, plastskärm, 1900-/2000-tal, Luxus, diameter ca 54 cm
Bruksspår, märken, repor, ej funktionstestad
611967
2019-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här