Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, fanerad i björk, 1930-tal, Art Deco, fyra lådor, mörkbetsade detaljer, höjd ca 77, 88x45 cm, nyckel (1) medföljer
Smärre fläckar, slitage
611981
2019-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här