Byrå Art Deco björk

Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk
Byrå Art Deco björk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, fanerad i björk, 1930-tal, Art Deco, fyra lådor, mörkbetsade detaljer, höjd ca 77, 88x45 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre fläckar, slitage

611981

2019-02-09