Piedestaler från 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st., snarlika, 1900-talets andra hälft, förgyllda och bronserade, skivor av marmor, lejontassar, höjd ca 66 vardera

611984

2019-02-06