Blombord koppar

Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, koppar, 1900-talets mitt, monterat i metallställning, höjd ca 50, 107x41 cm

Slitage, smärre stötskador

611997

2019-02-09