Love is Claes Giertta armring

Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring
Love is Claes Giertta armring

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CLAES GIERTTA, armring, sterlingsilver med cabochonslipad rutilkvarts, signerad Giertta, Stockholm 1988, innerdiameter ca 48x59 mm, vikt ca 49,4 g, originalask medföljer

Bruksslitage

612003

2019-02-10