Ljusstakar rokokostil

Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil
Ljusstakar rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, rokokostil, GAD AB Malmö 1947, höjd ca 25 cm, vikt ca 1292 g

slitage, repor

612019

2019-02-12