Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Stående modell, signerad och daterad Wallert 1946, olja på duk, ca 97x56 cm

612027

2019-02-07