Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GERDA TIRÉN (1858-1928): "Här är en liten trädgård ...", signerad Gerda Tirén, akvarell/blyerts, ca 59,5x41 cm
Oramad, vikt
612062
2019-02-07