Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PUNSCHMUGGAR, BÄGARE, POKAL, silver, bl a, CGH, MGAB, 1900-tal, höjder ca 3-7 cm, vikt ca 549 g
Slitage, gravyr förekommer
612067
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här