Punschmuggar bägare i silver

Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver
Punschmuggar bägare i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PUNSCHMUGGAR, BÄGARE, POKAL, silver, bl a, CGH, MGAB, 1900-tal, höjder ca 3-7 cm, vikt ca 549 g

Slitage, gravyr förekommer

612067

2019-02-12