Marianne Westman ´´Mon Amie´´ teservis
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", teservis, 25 dlr., 1960-tal, porslin, Rörstrand, bestående av: 5 tekoppar och fat, 5 fat, 12 assietter, mjölkkanna, sockerskål samt tekanna, höjd ca 14 cm
En tekopp med en spricka, några enstaka nagg kan förekomma
612108
2019-02-08