Marianne Westman ´´Mon Amie´´ teservis

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", teservis, 25 dlr., 1960-tal, porslin, Rörstrand, bestående av: 5 tekoppar och fat, 5 fat, 12 assietter, mjölkkanna, sockerskål samt tekanna, höjd ca 14 cm

En tekopp med en spricka, några enstaka nagg kan förekomma

612108

2019-02-08