Stephen Buckley väggskulptur

Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur
Stephen Buckley väggskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEPHEN BUCKLEY, väggskulptur, bemålat trä, signerad samt daterad 1987, höjd ca 90 cm

612118

2019-02-16